środa, 7 stycznia 2015

Pielęgnacja włosów Madzi part 2

Ostatnio skupiłam się na szamponie i odżywce z Yves Rocher, a teraz opiszę działanie spray'u do włosów z tej samej serii co odżywka. 

Jest to Spray podkreślający loki z wyciągiem z Baobabu. Jest to mój ulubieniec włosowy i mam już chyba drugie opakowanie. Używam go sporo, bo co najmniej co drugi dzień, więc szybko się kończy. Sprawia, że przyklapnięte włosy zyskują na objętości i bardziej się kręcą, jeżeli nie od razu to po jakimś czasie.


Opis producenta: Uzupełniająca pielęgnacja kręconych włosów. Spray podkreślający loki z wyciągiem z Baobabu sprawi, że żadne warunki pogodowe nie zniszczą sprężystości Twoich loków. Dzięki polisacharydom zawartym w wyciągu z liści baobabu o właściwościach utrwalających, włosy nie puszą się i nie elektryzują. Loki są mocne, sprężyste i pod kontrolą.
Działanie: nadaje lokom sprężystośćzapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosówloki są łatwiejsze w układaniu.

Moim zdaniem jest lepszy niż odżywka i niezawodny jeżeli chodzi o szybki ułożenie włosów. Ma taki sam zapach. Mało skleja włosy, a po jakimś czasie nawet tego nie widać i nie czuć. Zapach na włosach utrzymuje się dość długo. Dla mniej jest naprawdę super. Wcześniej używałam różnych pianek do włosów, ale żadna nie była tak fajna jak on. Często były ciężkie, a on jest lekki i do tego z naturalnych składników.
Jeżeli chodzi o cenę to droższy od odżywki, ale przez jego działanie wart kupienia.

Podsumowują:

Plusy:
  • zwiększa skręt loków
  • lekko zwiększa objętość włosów
  • naturalny skład
  • szybko poprawia wygląd włosów kręconych
Minusy:
  • nie zauważyłam
Stosowany razem z odżywką daje jeszcze lepszy efekt :)

Buziaki :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz